מעכשיו נכנסים לכושר

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם שממחר אתם נכנסים לכושר ומתחילים להתאמן באופן קבוע. כמה פעמים לא עמדתם בכך? אם הסיפור הזה נשמע מוכר גם לכם, ייתכן שאימוני כושר אישיים הם הפתרון בשבילכם. כאחד שגר בירושלים, בה מזג האוויר ברוב השנה אינו מאפשר להתאמן בנוחות, אני מעיד על עצמי שמאז שהתחלתי עם אימוני הכושר האישיים בירושלים, הצלחתי לעמוד במה שהבטחתי לעצמי.

אימוני כושר אישיים בירושלים או בכל מקום אחר, נבנים בצורה השמה את המתאמן במרכז. החל מהמאמן שמגיע במיוחד בשבילו, דרך תוכנית האימונים הנבנית לפי מטרות המתאמן וצרכיו וכלה בקשר האישי והמיוחד בין המתאמן למאמן. האימוניים האישיים נבנים כך, שהמתאמן יצליח למקסם את יכולתו ויגשים את המטרות שהציב לעצמו.

האימונים השגרתיים והבנאליים, אותם ניתן לבצע בחדר הכושר הסטנדרטי, אינם אפקטיביים כמו האימונים האישיים. אימונים אלו לא שמים את המתאמן במרכז, אלא קיימים "כתוכנית מגירה" לכל דורש. מובן מאליו שבגלל היותם כאלה, האימונים בחדר הכושר אינם מותאמים למדדים האישיים של המתאמן ושאיפותיו ואינם ממקסמים את יכולתו.

"תוכניות המגירה", המצויות בחדרי הכושר השונים, ניתנות כמענה לדרישותיהם של המתאמנים, אך אינן מותאמות לכל אחד ויכולות אף לגרום נזק למתאמן. האימון האישי לעומת זאת, נתפר עבור מידותיו של המתאמן, בהתאם למדדים שנלקחים ממנו. לפי מדדים אלו ניתן לזהות מהן היכולות של המתאמן ומהן מגבלותיו. כך משיג המתאמן באמצעות האימונים האישיים שתי ציפורים במכה אחת, גם תוכנית אישית הנבנית עבורו שתספק לו מקסימום תוצאות במינימום זמן וגם הימנעות מיצירת פציעות מיותרות אצלו.

אם אתם רוצים להתחיל להתאמן ולראות תוצאות באמת, הגיע הזמן שתנסו בעצמכם את האימונים האישיים. צרו עמנו קשר עוד היום ויחד נבנה תוכנית מנצחת שתכניס אתכם לכושר ותשפר את אורח חייכם