אורח חיים בריא

אורח החיים המערבי איננו בריא לנו. תזונה מלאה בשומנים ופחמימות, ישיבה שעות רבות באותה התנוחה ועוד. כדי לשמור על אורח חיים בריא ולהמשיך להרגיש טוב, צריך להשקיע. למרבה המזל ההשקעה הנדרשת איננה גדולה, כל מה שצריך זאת יכולת התמדה. מי שמקפיד להתאמן כמה שעות בשבוע יגלה כי בריאותו משתפרת פלאים, והוא חש רענן יותר ובעל אנרגיה.

הדרך הטובה ביותר להתאמן היא לעשות מנוי לחדר כושר. בחדר כושר יש מתקנים שמאפשרים לנו לעבוד על מכלול השרירים ולפתח אותם, ובזכות זה גם נשרוף קלוריות וגם ניתן חיזוק לשרירים שמוזנחים ביום יום.

אימוני כושר אישי לדעתי הם סוג האימון האפקטיבי ביותר. באימון אישי המאמן מקדיש את כל תשומת לבו למתאמן שלפניו, ולכן האימון אפקטיבי יותר. בנוסף באימון אישי המאמן בונה תכנית אישית לפני צרכיו של המתאמן ואורח חייו שמאפשרת למתאמן להתפתח בכיוון אותו הוא מעוניין, ולדעת מה נדרש ממנו כדי שהאימון ייתן תוצאות.

באימון אישי המתאמן איננו זקוק להמתין לאנשים אחרים שמשתמשים במכשירים וכך יוצא שזמן האימון מוקדש כולו לאימון, ולא להמתנה למכשיר שיתפנה. בנוסף אני ראיתי חדר כושר בירושלים שמלבד המאמן האישי מציע גם באותה חבילה של ה-"אימוני כושר אישי בירושלים" גם ייעוץ תזונתי להגברת האפקטיביות של האימון. תודו שזה מפתה.

באימון אישי קל יותר להתמיד. כאשר יודעים לאן רוצים להגיע ויש מעקב אחרי ההתקדמות מקבלים כל פעם אמביציה מחדש, בנוסף הקשר עם המאמן הופך את האימון למחייב יותר וככה תוכלו לדעת שהפעם אתם באמת הולכים לשנות.

אימון הוא הדרך שלנו להרגיש טוב, ולשמור על הבריאות. בטווח הארוך אנשים שמתאמנים נראים טוב יותר, בריאים יותר ובטוחים בעצמם. אנשים שמתאמנים הם בעלי אנרגיה רבה יותר לבצע מטלות בחיי היום יום ובעבודה. לא משנה אם אתם רוצים להתחטב, להוריד במשקל או לשמור על כושר אימון אישי בחדר כושר זאת הדרך הטובה ביותר לעשות את זה. זכרו מה שאני אומר לכם, זה שווה את זה.